Online Appointment

Bir Günde Diş Tedavisi

DentSpa’da bir günde diş tedavisi ile diş ağrılarınızdan kurtulabilir, mutlu bir şekilde kliniğimizden ayrılabilirsiniz.

Bir Günde Diş Tedavisi Nedir?


Yoğun bir takviminiz varsa, DentSpa tam da size göre! Diş polikliniğimize adımınızı attığınız anda, tedavinizin mümkün olan en kısa sürede tamamlanması için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Eğer ağız diş sağlığı durumunuz uygunsa, diş hekimlerimiz sizi bir gün içinde tedavi ederek güzel bir gülüşe kavuşturacaklar. Diş beyazlatma, implant, diş taşı temizliği ve dolgu tedavisi son teknoloji ekipmanımız ve uzman diş hekimlerimiz sayesinde yalnızca bir günde uygulanabilir.

Dentspa’da Aynı Gün İçinde Tedavi:

Aynı Gün İçinde İmplant Tedavisi


Geleneksel diş implantlarıyla eksik dişinizin tedavisi dört ila altı ay arasında sürebilir. Bu durum özellikle banka yöneticileri, yöneticiler, satış danışmanları ya da müşteri temsilcileri gibi insanlarla sözleşmeler yapan ya da sürekli iletişim halinde olan bazı meslek grupları için kabul edilemez bir durumdur. Geleneksel implantlarla tedavi yönteminde kronun ya da köprünün yerleştirilebilmesi için en az dört ya da altı aylık bir zaman diliminin geçmiş olması gerekir. Dentspa’da ise çoğu durumda diş hekimlerimiz eksik dişlerinizi hızlı implantlarla sadece bir günde tedavi edebilir. Eğer hızlı implant tedavisi için uygu.

n bir adaysanız; implantları çene kemiğinize yerleştirdikten sonra, aynı seans protezleri yerleştireceğiz. Bu sayede yalnızca bir günde doğal, güzel ve etkileyici bir gülüşe sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda aynı gün içerisinde yemek yemeye başlayabileceksiniz. Dolayısıyla ister tek diş eksikliği, ister çok diş eksikliği, ister bütün dişlerinizin eksik olması problemini yaşayın; Dentspa’da aynı gün içerisinde implant tedavisi ile güzel bir gülüşe kavuşabilirsiniz. Bu servis VIP bir servistir ve yalnızca hızlı implant tedavisine uygun olan hastalar için uygulanmaktadır.

Daha fazla için tıklayın

Aynı Gün İçinde Mükemmel Bir Gülüş


Evleniyor ya da buluşmaya mı gidiyorsunuz? Endişelenmeyin, Dentspa yanınızda! Birçok durumda diş hekimlerimiz; sizleri ünlü gülüşünüze sadece bir günde kavuşturabilir.

Size, her zaman hayalini kurduğunuz gülüşe ulaşmanız için bir paket öneriyoruz.

Tedaviye uygun hastalarımızın zarar görmüş dişlerini doğal ve güzel görünümlü e-Max veneerleri ile restore ediyoruz. Dentspa’da kronlarınızı hazırlamak için son teknoloji CEREC Omnicam teknolojisini kullanıyoruz.

Aynı zamanda diş etinizin şekil ve görüntüsünün yüz estetiğini doğrudan etkilediğinin farkındayız. Bazı durumlarda diş hekimlerimiz; diş eti estetiğini artırmak için kozmetik diş eti prosedürleri uyguluyorlar. Ayrıca dudaklarınıza ve yüz özelliklerinize güzellik katmak için yüz ve dudak dolguları kullanıyoruz. Tedaviniz bittiğinde sonuçlardan memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Daha fazla için tıklayın

Aynı Gün İçinde Gülüş Tasarımı


Gülüşünüzü tasarlarken son teknoloji cihazlar kullanıyoruz. Son teknoloji cihazlarımız sayesinde siz; daha tedaviniz başlamadan tedavi sonrasında gülüşünüzün nasıl olacağını tam olarak görebiliyorsunuz. Ayrıca, çoğu durumda bu işlemi yalnızca bir günde yapıyoruz. Gülüş tasarımınız için bizi ziyaret etmenize bile gerek yok. Bize resminizi ve panoramik röntgeninizi gönderin, gerisini Dentspa halletsin. Dentspa’da patentli Dental GPS teknolojisini kullanıyoruz. Bu teknoloji sayesinde sizlere nefes kesici bir gülüş ve mükemmel sıralanmış dişler veriyoruz. Tüm bunların hepsi yalnızca 1 günde mümkün.

Aynı Günde Ortodontik Tedavi

Birçok durumda ortodontik apareylerin hazırlanması bile haftalar sürebilir. Dentspa’da biz ortodontik tedavinizin süresini minimuma indirmek için CEREC teknolojisini kullanıyoruz, böylece yalnızca dakikalar içinde dişlerinizin dijital modelini oluşturmuş oluyoruz. Deneyimli diş hekimlerimiz dişlerinizi dijital olarak inceliyor ve size özel Dentspa Clear plaklarını tasarlıyor. Dolayısıyla birçok durumda hastalarımız şeffaf apareylerine yalnızca 1 günde kavuşmuş oluyor.

Daha fazla için tıklayın

Aynı Gün İçinde Diş Beyazlatma

Birçok hastamız profesyonel diş beyazlatma tedavisini yalnızca 55 Dakikada tamamlıyor. Dentspa’da biz dünyaca ünlü Zoom beyazlatma formülünü kullanıyor ve diş renginizin sekiz tona kadar açılmasını sağlıyoruz. İster çay, kahve; ister sigara kaynaklı olsun, bütün lekelerden sizleri yalnızca bir günde kurtarabiliriz.
Dentspa’da hastalarımızın konforu ve rahatlığı bizim önceliğimiz. Aynı gün içinde tedavi hizmetlerimiz, yüksek kalitedeki diş tedavisi servislerini yalnızca bir gün içerisinde almak isteyen hastalarımız için tasarlanmış VIP servislerdir.

VIP servislerin fiyatları; normal fiyatlarımızdan farklıdır. Eğer aynı gün içerisinde diş tedavisi servislerimizden birini seçerseniz; o gün önceliğimiz haline gelirsiniz ve aynı gün içinde mükemmel dişlere ve harika bir gülüşe sahip olabilirsiniz.
Daha fazla için tıklayın

Neden Dentspa?

Eksik dişlerin tedavi edilmesinde implant; güvenilir, dayanıklı ve estetik açıdan en iyi seçeneklerden biridir. Siz de eksik dişlerinizden kurtulmak ve güzel bir gülümseme için diş implantlarını tercih edebilirsiniz. Peki, implant tedavisi için neden DentSpa'yı seçmelisiniz? İşte diş implantlarıyla yepyeni bir gülümsemeye kavuşacağınız DentSpa'nın ilk tercihiniz olmasının birkaç nedeni:

İşte Dentspa’yı seçmeniz için birkaç neden:

Deneyimli ve Uzman Kadro

DentSpa'da, dental implantoloji konusunda deneyime sahip nitelikli bir diş hekimi kadrosuna sahibiz. Diş hekimlerimizin çoğu, işinde uzman kişilerdir. Bu nedenle ekibimizle emin ellerdesiniz.

Eşsiz Uzmanlık
Size Garanti Veriyoruz
Sizin İçin Özel Bir Teklifimiz Var

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.