Online Appointment

Dijital Gülüş Tasarımı

Dijital gülüş tasarımı ile tedavi başlamadan nasıl bir gülüşe kavuşacağınızı görebilir, gördüğünüz o muhteşem gülüşe sahip olabilirsiniz.

Dijital Gülüş Tasarımı


Güzel bir gülüş, bir insanın sahip olabileceği en değerli varlıklardan bir tanesidir. Güzel bir gülüş sizi daha genç, daha sağlıklı ve daha çekici gösterir. Fakat maalesef, kırık, hasarlı ve lekeli dişler gülüşünüze gölge düşürür. Ayrıca kırık ya da hasar görmüş dişler, ağız hijyeninizi sağlamanızda zorluklara neden olur. Bu da genel sağlık durumunuzu kötü yönde etkiler.

Çözüm Nedir?


Eğer siz de gülüşünüzü güzelleştirmek istiyorsanız Dentspa dijital gülüş tasarımı sizin için mükemmel bir çözüm. Dentspa’da son teknoloji eseri Dental GPS yazılımı ile gülüşünüzü tasarlıyoruz.

Neden DentSpa Gülüş Tasarımı?


Dentspa’nın devrim niteliğindeki Dental GPS teknolojisi sayesinde henüz tedaviniz başlamadan, tedavi sonunda gülüşünüzün nasıl olacağını görebilirsiniz.

Hollywood Gülüşünü, Dentspa Gülüş Tasarımı Teknolojisini Kullanmadan Yaptırırsam Ne Olur?


Eğer Hollywood gülüşünüzü, Dentspa Gülüş Tasarımı Teknolojisi olmadan yaptırırsanız, gülüşünüzün nasıl olacağını bütün prosedür tamamlanmadan görmeniz mümkün değildir. Eğer gülüşünüzün görüntüsünden memnun kalmazsınız, gülüşünüzü isteğiniz şekilde tekrar yaptırmak için zaman ve para harcamak zorunda kalırsınız. Dentspa’da ise dijital gülüş tasarımı teknolojisi sayesinde bu risk, tamamıyla ortadan kalkar. Tedavi sonunda gülüş tasarımında gördüğünüz gülüşün aynısına kavuşacaksınız.

DentSpa Gülüş Tasarımı Kesin Sonuç Sağlar mı?


Dentspa’da, gülüş tasarımınız için Dental GPS teknolojisini kullanıyoruz. Dental GPS’in patentli algoritması, estetik ihtiyaçlarınızı dikkate alarak tamamen size özel bir gülüş tasarlamamıza olanak sağlayacak. Dentspa Gülüş Tasarımı özel yazılımı sayesinde, tedaviye henüz başlamadan, tedavi sonundaki Hollywood gülüşünüzün bire bir aynısını görebileceksiniz.

 DentSpa Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılıyor?


Dentspa’da gülüş tasarımı yaptırmak çok kolay. Eğitimli personelimiz tarafından çekilecek fotoğrafınıza ve diş röntgeninize ihtiyacımız var. Sizden istediklerimiz sadece bu kadar, gerisini biz halledeceğiz.

Başka bir ülkede ya da başka bir şehirde olsam bile Dentspa gülüş tasarımı yaptırabilir miyim?


Tabii ki. Kozmetik diş problemlerinizi, diş hekimlerimize online olarak anlatabilir, ardından bize dijital fotoğrafınızı ve dijital diş röntgeninizi gönderebilirsiniz.

DentSpa Gülüş Tasarımı Prosedürü Nasıldır?


Kliniğimizi gülüş tasarımı için ziyaret ettiğinizde, diş hekimlerimiz sizi detaylı bir şekilde muayene edecek ve çeşitli tedavi yöntemleri hakkında sizi bilgilendirecekler. Eğer gülüş tasarımının size uygun bir tedavi olduğuna karar verirseniz, diş röntgeninizi ve dijital fotoğrafınızı çekeceğiz. Diş hekimlerimiz '‘Getur smile’ adlı devrim niteliğinde bir yazılım kullanarak size özel tedavi planı oluşturacaklar.

Bu aşamada, size tedavinizin sonunda gülüşünüzün nasıl görüneceğini gösteren dijital ve basılı kopyalar vereceğiz. Eğer gülüşünüzün şeklinden memnun kalırsınız dişinizin üç boyutlu dijital ölçüsünü alacağız ve planlanan porselen restorasyonlarınızı hazırlayarak sizi hayalinizdeki Hollywood gülüşüne kavuşturacağız.

Neden DentSpa?


Dentspa’da, bizim önceliğimiz sizsiniz. Son teknoloji ekipmanımız ve tecrübeli hekimlerimizle gülüşünüz güvenilir ellerde. Ayrıca, CEO’muz Dr. Ahnaf Aljajah, Dental GPS Teknolojisi konusunda yüksek lisans yapmış olup, bu eşsiz teknoloji ile ilgili uluslararası eğitimler vermektedir.

Dental GPS, %100 kesinlikte sonuçlar sağlayan tek dijital gülüş tasarımı teknolojisidir. ‘Getur Smile’ ile birlikte, sizleri hayalinizdeki gülüşe kavuşturacak bir paket öneriyoruz. Kliniğimizi ziyaret edin ya da arayıp hemen randevunuzu alın.

Hollywood Gülüşü

Mükemmel Gülüş

“Hollywood Gülüşü İle Mükemmel Dişlere Merhaba Deyin”
Daha Fazlası İçin Tıklayın!

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.