Online Appointment

Diş Beyazlatma

Diş lekelerinizden sıkıldınız mı? DentSpa'da uygulanan diş beyazlatma yöntemi ile bembeyaz ve ışıl ışıl dişlere sahip olabilirsiniz.

Hangi durumlarda dişlerimi beyazlatmalıyım?

Diş Beyazlatma Tedavisi

Gülüşünüz kişiliğinizi doğrudan etkileyen bir faktördür. Araştırmalara göre, diş rengi ve lekelerinden şikayetçi olan kişiler, genellikle yeni arkadaşlıklar ya da uzun süreli ilişkiler kurmakta zorlanıyor.

Amerikan Kozmetik Diş Hekimliği Akademisi’nin yapmış olduğu son çalışmaya göre, güzel bir gülüşe sahip olan insanlar profesyonel ve aile yaşamlarında daha başarılılar. Eğer siz de koyu renkli veya lekeli dişlerden şikayetçiyseniz, size profesyonel diş beyazlatma içeren mükemmel bir çözümümüz var.

Diş Beyazlatma Nedir?

Diş beyazlatma, güvenli ve etkili beyazlatıcı maddeler kullanılarak dişlerinizin renginin açıldığı ve lekelerin giderildiği oldukça güvenilir bir yöntemdir.  Diş beyazlatma nedir?  Diş beyazlatma fiyatları nedir? Diş beyazlatma nasıl yapılır? merak ettiğiniz tüm cevaplar bu yazıda. Tek seansta sizi hayalinizdeki bembeyaz dişlere kavuşturuyoruz.

Sigara Lekeleri

Katran ve nikotin içermesinden dolayı tütünün her türlü formu diş lekelerine neden olur. Profesyonel diş beyazlatma tedavimizle nikotin lekelerinden kurtulun.

Plak ve Diş Taşı Oluşumu

Ağız hijyenine dikkat etmek, yalnızca ağız diş sağlığınız ve genel sağlık durumunuzu değil, gülüşünüzü de doğrudan etkiler. Eğer ağız hijyeninize gereken özeni göstermezseniz, dişlerinizde plak ve diş taşı oluşur, bu da dişlerinizin lekelenmesine yol açar.

Kahve ve Çay Lekeleri

Hepimizin bildiği gibi aşırı kahve ve çay tüketimi dişlerde lekelenmeye neden olur. Eğer kahve ve çay tüketimini azaltamıyorsanız profesyonel diş beyazlatma tedavimizle dişlerinizdeki lekelerden kurtulabilirsiniz.

Yaşlanan Dişlerdeki Renklenmeler

Yaş ilerledikçe dişlerin rengi koyulaşmaya başlar. Eğer siz de bembeyaz dişlerle daha genç bir görünüme kavuşmak istiyorsanız diş beyazlatma tedavimiz sizin için mükemmel bir seçenek.

DentSpa Diş Beyazlatma Nedir?

DentSpa Diş Beyazlatma Prosedürü Şu Şekildedir;

Muayene: Diş hekimlerimiz sizi muayene edecekler ve diş beyazlatma tedavisi için uygun bir aday olup olmadığınıza karar vereceklerdir.

Tedavi Sonucu: Diş beyazlatma tedaviniz yaklaşık 1 saat sürecektir. Tedaviniz sırasında favori filminizi izleyebilir ya da dinlendirici müziklerimizden istediğinizi dinleyebilirsiniz. Tek seansta diş renginizde anında beyazlama göreceksiniz.

Neden Dentspa?

İşte DentSpa’yı seçmeniz için birkaç neden:

Zoom teknolojisi: Sizleri yalnızca tek seansta hayalinizdeki beyazlıkta dişlere kavuşturuyoruz. Diş beyazlatma tedavimizde üstün nitelikli Zoom teknolojisini kullanıyoruz. Zoom formülü, dünya çapında önde gelen diş hekimleri tarafından kullanılan eşsiz bir formüldür.

Uzman Diş Hekimlerimiz: Diş beyazlatma tedavisinde sadece en iyi formülü kullanmak yeterli değil. DentSpa’da üstün beyazlatma formülünü size alanında uzman ve tecrübeli diş hekimlerimiz uyguluyor. Gülüşünüz DentSpa”da güvenilir ellerde.

Diş Hassasiyetinin Önlenmesi: Birçok hasta diş beyazlatma tedavisi sırasında veya sonrasında diş hassasiyeti yaşadıklarından şikâyet eder. Ancak DentSpa’da durum böyle değil! Kullandığımız Zoom diş beyazlatma formülünün, diş hassasiyetini minimuma indirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. DentSpa’da diş beyazlatma tedavisinin ardından özel hassasiyet önleyici jel ve E vitamini kullanarak, hastalarımıza diş hassasiyeti yaşatmadan konforlu bir tedavi sunuyoruz.

Gülüşünüz Koruma Altında

Dentspa’da dişlerinizin beyazlığını uzun süre muhafaza etmenize yardımcı olacak basit çözümlerimiz var:

Diş Dostu Yiyecekler Tüketme

Diş hekimlerimizin size verdiği talimatları uygulayarak, dişlerinizin beyazlığını uzun süre koruyun.

Ağız Hijyenine Dikkat Etme

Diş lekelerini önlemenin diğer bir yolu, dişleri düzenli olarak fırçalamak ve diş ipi kullanmaktır. Dişlerinizi doğru bir şekilde fırçaladığınız zaman, diş lekelerine sebep olan yiyecek partikülleri temizlenmiş olur.

Düzenli Muayene

Kliniğimizi düzenli kontroller için ziyaret ettiğinizde, dişlerinizin rengini de inceleyeceğiz. Eğer herhangi bir sıkıntı fark edilirse, diş hekimlerimiz dişlerinize beyazlığını tekrar kazandırmak için gerekli önlemleri alacaklar.

DentSpa, diğer diş beyazlatma klinikleri gibi sıradan bir klinik değil. Bundan çok daha fazlası! Dentspa sizi hayallerinizdeki gülüşe kavuştururken, siz de lüks spa ortamımızda rahatlayıp stres atabilirsiniz. Kliniğimizi ziyaret edin ve sizi hayallerinizdeki gülüşe kavuşturalım.

“Sadece gülüşünüzü değil, hayatınızı değiştiriyoruz.”

Click to Play Video

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.