Online Appointment

Diş Eti Estetiği

Diş eti estetiği ile DentSpa’da hayal ettiğiniz gülümseme sizi bekliyor. Mükemmel bir gülüş size sadece bir adım uzakta.

Diş eti estetiği ile size hayallerinizdeki gülüşü kazandırırken yalnızca dişlerinize odaklanmak yerine, hem beyaz hem pembe estetiği kapsayan bütünsel bir yaklaşım benimsiyoruz. Çünkü etkileyici bir gülüş; diş, diş eti ve yüz yapıları arasındaki uyuma bağlıdır. Düzgün sıralanmış, inci gibi bembeyaz dişleriniz olmasına rağmen hayallerinizdeki o güzel gülüşü yakalayamadığınızı mı düşünüyorsunuz? İşte bunun nedeni diş etiniz!

Diş eti estetiği ile mükemmel dişler!


Ne yazık ki diş eti problemleri gülüşünüze gölge düşürmektedir. "Hollywood gülüşü" diye tabir edilen mükemmel gülüşte yalnızca dişleriniz değil; diş etiniz de renk, şekil ve görünürlük bakımından eşit derecede rol almaktadır.

Diş etiyle ilgili estetik açıdan problem yaratan bazı durumlar:

Diş eti iltihabı

Koyu kırmızı, şiş ve kanamalı diş eti gülüşünüzü olumsuz yönde etkiler.

Diş eti büyümesi
Diş eti çekilmesi
Diş eti pigmentasyonu

Diş eti hastalıkları estetik problemlerin yanı sıra diş kaybına da yol açabilmektedir. Ayrıca yapılan araştırmalarda diş eti hastalığına yol açan mikroorganizmaların tehlikeli kalp ve akciğer hastalıklarına neden olduğu belirtilmiştir. Yani diş eti hastalıkların tedavisi yalnızca estetik yönden iyileşme sağlamakla kalmaz, dişlerinizi ve hatta hayatınızı kurtarabilir!

Görüldüğü gibi diş eti sağlığına ve görünümüne dikkat etmek oldukça önemli bir mevzu. Ancak, endişe yok! Dentspa sizin sorunlarınızı çözmek için burada.

İlk önce problemin nedenini ortadan kaldıracağız. Daha sonra "Gülüşüm ne olacak? Benim için çok önemli, nasıl çözeceğiz?" gibi sorularınız olabilir. Dentspa'da, uzman diş hekimi ekibi olarak, diş eti estetiğinizin restorasyonu için gereken tüm tedavi imkanlarını sunuyoruz.

Diş eti çekilmesi: Uygun cerrahi teknik ve greft operasyonlarıyla diş eti uzatılır ve görünüm düzeltilir.

Gummy smile


Burada teknoloji önemli bir rol alıyor. Yüzün estetik restorasyonu için diş eti şekillendirmede kullanılan en uygun lazeri uyguluyoruz. Endişe yok, lazerler güvenli ve işlem tamamen ağrısız.

Pigmente diş eti


Koyu renklenmelerin tedavisinde dokuya küçük odaklı lazer uyguluyoruz.

Dentspa’da Size Ne Öneriyoruz?


  • Diş eti şekillendirmek bir sanattır. Uzman diş hekimlerimizle size hayal ettiğiniz gülümsemeyi vermeye hazırız. Dentspa diş eti tedavisi ile;
  • 5 uzman diş hekiminden oluşan ekibimizle sizi muayene ederek, diş etlerinizi hem sağlığına hem ideal görünüme kavuşturacak tedavi planınızı yapacağız.
  • Hızlı, ağrısız ve etkili bir tedavi süreci için lazer teknolojisinden yararlanıyoruz.
  • Dentspa’da dijital gülüş tasarımını Dental GPS yazılımıyla yapıyoruz. Böylece diş etleriniz ve yüz hattınız dahil olmak üzere, gülüşünüzün tüm detayını tasarlıyoruz. Patentini almış olduğumuz Dental GPS yazılımıyla, tedavi sonunda nasıl görüneceğinizi daha tedaviye başlamadan görebilirsiniz.

Dentspa’da yalnızca diş ve diş etlerinizi tedavi etmekle kalmıyoruz, hayatınızı değiştiriyoruz.

Kliniğimizden randevu alın, gülüşünüzü yenileyelim!

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.