Online Appointment

Hollywood Gülüşü

Hollywood gülüşü, siz değerli hastalarımızın kliniğimizden ayrıldığınızın andan itibaren fotoğraflanmaya ve gururla gösterilmeye hazır yepyeni inci beyazı dişlere sahip olmanızı sağlar.

Hollywood Gülüşü Nedir?


İnsanları çekici ve etkileyici kılan özelliklerin başında güzel bir gülüş geliyor. Araştırmalar gösteriyor ki, insanların %45’i karşısındaki insanın göz, saç, kıyafet gibi özellikleri arasından ilk önce gülüşünden etkileniyor. Ayrıca yapılan araştırmalarda, etkileyici bir gülüşü olan insanların daha yüksek özgüvene sahip oldukları, iş ve aşk hayatlarında daha iyi fırsatlarla karşılaştıkları belirtilmiştir.

Ünlü insanlardaki bu ışığın sebebi nedir? Neden onları bu kadar çekici ve etkileyici buluruz? Cevap, onların nefes kesici gülüşlerinde yatıyor. Başlangıçta normal yüz özelliklerine sahip olsalar da, iyi bir gülüş tasarımı onları süper stara dönüştürüyor ve Hollywood gülüşleriyle ışık saçıyorlar! Eski bir deyiş olan “Güzel bir gülümseme birçok kapıyı açar” sözü, modern dünyada hala geçerliliğini koruyor.

Peki Hollywood Gülüşü yalnızca ünlü insanlar için mi? Hayır, DentSpa’da herkes için! Herkesin gülüşüyle ışık saçmaya hakkı var. Yalnızca gülüşünüzü değil, hayatınızı değiştiriyoruz!

DentSpa Gülüş Tasarımı


İleri teknoloji materyallerimiz ve deneyimli hekimlerimizle sizi hayalinizdeki gülümsemeye kavuşturuyoruz. Öncelikle hekimlerimiz sizi detaylı bir şekilde muayene edecek ve tedavi seçenekleri arasından size en uygun planlamayı yapacak. Tedavi süreciniz boyunca söz hakkına sahipsiniz. Hekimlerimize gülüşünüzle ilgili tüm isteklerinizi söyleyebilirsiniz.

Dentspa’da gülüş tasarımınızı yaparken devrim niteliğinde bir yazılım olan Dental GPS teknolojisini kullanıyoruz. Sizi süper stara dönüştürürken, size mükemmel dental sağlık ve okluzyon kazandırıyoruz. Üstelik tedaviniz bittikten sonra nasıl görüneceğinizi daha tedaviye başlamadan görebilirsiniz!

İmzamız olan Dentspa Hollywood Smile için size şu işlemler uygulanır;

Hollywood Gülüşü

E-max Veneerler

Gülüş tasarımınız doğrultusunda dijital teknolojiyle her çene için 10’ar adet e-max kron hazırlıyoruz. E-max kronlar dünya çapında önde gelen diş hekimlerinin de tercih ettiği, üstün estetik ve fiziksel özelliklere sahip bir materyaldir. Dentspa’da her zaman en kaliteli, üstün nitelikli materyalleri kullanıyoruz.

DentSpa Gülüş Tasarımı
Diş Eti Estetiğinin Sağlanması

Neden DentSpa?


  • Uzman diş hekimlerimiz: Tedavi süreciniz boyunca 5 uzman hekimimizin gözetimi altında, emin ellerdesiniz.
  • Güncel Teknolojiyle Gülüş Tasarımı: Dental GPS Canada’nın desteklediği Dentspa Gülüş Tasarımı en avantajlı tekniktir. Tedaviye başlamadan önce, tedavi sonundaki gülüşünüzü görebiliyorsunuz.Tasarıma onay verdiğimizde veriler direkt dental laboratuvara gönderiliyor ve tasarladığımız gülüşünüzü gerçeğe dönüştürüyoruz.
  • Memnuniyetinizi önemsiyoruz: Tedavi sonucundan memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Gülüşünüz bizimle güvende.

“Yalnızca gülüşünüzü değil, hayatınızı değiştiriyoruz!”

Dijital Gülüş Tasarımı

Dentspa’da, gülüş tasarımınız için Dental GPS teknolojisini kullanıyoruz. Dental GPS’in patentli algoritması, estetik ihtiyaçlarınızı dikkate alarak tamamen size özel bir gülüş tasarlamamıza olanak sağlıyor.

Gülümse

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.