Online Appointment

Hızlı İmplant Tedavisi

Hızlı implant teknolojimiz ile bir günde yıllardır hayalini kurduğunuz o gülüşe kavuşabilirsiniz.

Hızlı İmplant Tedavisi Nedir?


Dentspa olarak, güzel bir gülümsemenin ve hoş bir yüz estetiğinin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Güzel bir gülümseye kavuşmanın zaman alacağını düşünebilirsiniz; işlerinizin yoğunluğu ve tedavi sürecinin uzunluğu gözünüzü korkutabilir. Eğer durum böyleyse sizin için bir çözümümüz var. Hızlı implant teknolojimiz ile bir günde hayalinizdeki gülüşe kavuşabilirsiniz.

Normal şartlar altında implantın yerleştirildiği bölgenin iyileşmesi ve protezin hazırlanıp yerleştirilmesi aylarca sürebilir. Fakat hızlı implant teknolojimiz ile bir günde dişlerinizi tedavi ediyor ve gülüşünüzü güzelleştiriyoruz.

Hızlı İmplant Tedavisi ile Mükemmel Gülüşler

 Diş implantları, çene kemiğinin içine yerleştirilen, vida şeklinde metal malzemelerdir. Bu implantlar yerleştirilecek yapay dişlerin köklerini oluştururlar. Normal şartlar altında kronların, köprülerin implant üzerine yerleştirilebilmesi için, bu bölgelerin tamamen iyileşmesi beklenir. Bu iyileşme süreci ise genellikle 2 ila 3 ay sürer.

Ancak dişlerinin tedavisi için iki-üç ay beklemek istemeyenler için, Dentspa olarak hızlı implant seçeneğini sunuyoruz. Hızlı implant tedavisinde, çenenize implant yerleştirildiği anda implantın üzerine özel protezler yerleştiriyoruz. Böylelikle sizin 2-3 ay boyunca dişsiz kalmanıza ve implant takılan bölgenin iyileşmesini beklemenize gerek kalmıyor.

Kimler Hızlı İmplant Tedavisinden Faydalanabilir?

 Hemen hemen herkes hızlı implant tedavisinden yararlanabilir. Eğer genel sağlığınız iyi durumdaysa hemen bugün hızlı implantlara sahip olabilirsiniz. Ancak unutmamanız gerekir ki, implant tedavisi düşünüyorsanız çene kemiğinizin iyi bir durumda olması ve kemik yoğunluğunuzun uygun  olması gerekir. Fakat endişelenmeyin eğer çene kemiğiniz implant için uygun bir durumda değilse dahi hala hızlı implant tedavimizden yararlanabilirsiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımızda, çene kemiği yoğunluğunuzun uygun bir orana gelmesi için sizlere, aynı gün içinde kemik güçlendirme tedavisi uygulayacağız. Böylelikle siz de rahatça hızlı implantlarınıza kavuşabilir ve yepyeni gülüşünüzün tadını çıkarabilirsiniz.

 Dentspa’da nitelikli ve deneyimli diş hekimlerimiz sayesinde, istediğiniz gülüşe yalnızca 1 günde kavuşmak, artık hayal değil. Bizi arayın ve randevunuzu alın, ya da Dentspa’yı bugün ziyaret edin.

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.