Online Appointment

İmplant Tedavisi

DentSpa'da birden fazla diş eksikliğini implant ile nasıl tedavi ediyoruz?

Diş kaybınız mı var? Yalnız değilsiniz. Amerikan Prostodonti Koleji'ne göre, yaklaşık 178 milyon ABD vatandaşı bir veya daha fazla doğal diş eksikliği yaşıyor. Birçok insan eksik dişlerle hayatına devam etmekte sakınca olmadığını düşünüyor fakat ne yazık ki durum farklı.

Eksik dişler gülümsemenizi, yüz estetiğinizi ve sağlığınızı birçok yönden olumsuz yönde etkiler. Her dişin kendine özgü bir işlevi vardır. Bunlardan biri kaybedilirse yiyecekleri çiğnemek ve sindirmek zorlaşır. Eksik dişler aynı zamanda konuşmada ve kelimelerin telaffuzunda da zorluk yaratır.


[1] https://www.prosthodontics.org/assets/1/7/ACP_Talking_points_for_Missing_Teeth_1-12-15.pdf

Doğru tedavi seçeneği!


Şimdi “hangi tedavi seçeneği benim için daha iyi?” diye sorabilirsiniz. Merak etmeyin, bu konuda size yardımcı olacağız. Diş kaybı yaşanan bölgede, kırışıklıkların ve erken yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasına neden olan hızlı kemik erimesi başlar. Bu riski almak yerine, diş kaybından sonra vakit kaybetmeden diş implantlarından yararlanarak tüm bu dezavantajları henüz ortaya çıkmadan önlemek daha iyi bir seçenek değil mi?

Dental implantlar, doğal diş görünümlü porselen kron ve köprülerin tutunabilmesi için kemiğe yerleştirilen vida şeklinde yapılardır.

İmplant destekli protezlerin bazıları şu şekilde sıralanabilir;

  • İmplant Destekli Köprüler
  • İmplant Destekli Hareketli Protezler

Bu tip protezlerde eksik dişlerin yerine konması için implantların üzerine porselen köprü yerleştirilir. Doğal dişlerle desteklenen geleneksel köprülerin aksine implant destekli köprüler doğrudan implantların üzerine yerleştirilir.

Size garanti veriyoruz!


Tedavi sonucundan memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Hizmet ve materyal kalitesini göz önünde bulundurarak size en uygun fiyatı veriyoruz. Unutmayın; yeni dişleriniz ile kendinize olan güveniniz artacak ve hayatınız değişecek.  Daha fazla zaman kaybetmeyin! Bugün kendinize bir iyilik yapın ve DentSpa’dan randevu alın!

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.