Online Appointment

Ortodonti

Ortodonti; dişlerdeki ve çenelerdeki konum bozukluğunu tedavi eden bilim dalıdır. DentSpa’da ortodontik tedavilerimizden yararlanabilirsiniz.

ORTODONTİK TEDAVİ NEDEN UYGULANIR?


Çarpık dişleriniz sizi rahatsız mı ediyor? Toplum içinde rahatça gülemiyor musunuz? Merak etmeyin, yalnız değilsiniz. Dünya üzerindeki milyonlarca insan, çarpık dişlere sahip olmaktan rahatsızlık duyuyor. DentSpa’da çeşitli ortodontik tedavi yöntemlerimiz arasından size uygun olanıyla güzel bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

Çarpık Dişler Sadece Gülüşünüzü ve Kişiliğinizi Etkilemez!


Amerikan Ortodontistler Birliği çarpık dişlerin gülüşünüzden daha fazlasını etkileyebileceğini söylüyor. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, çarpık dişlere sahip olan insanlar ağız diş sağlığı açısından başka birçok sorunla karşılaşılıyor. Dişlerin arasındaki boşluğun çok fazla olması ya da dişlerin üst üste gelmesi, yemek yeme ve konuşma sorunlarına yol açıyor. Dişlerin çarpık olması durumunda dişler düzgünce fırçalanamıyor. Dişlerin arasına sıkışan yemek artıkları, çapraşıklık nedeniyle düzgün bir şekilde fırçalanamadığı için, başta diş çürükleri olmak üzere, ağız kokusu, diş ve diş eti problemleri, diş kaybı gibi çeşitli sorunlara yol açıyor. Dünya Diş Federasyonu'na göre; çarpık dişleriniz optimum ağız hijyenini sağlamanızı zorlaştırıyorsa bundan yalnızca diş sağlığınız değil, genel sağlık durumunuz da etkileniyor.

Bu rahatsızlığınız Dentspa’da ortodontik tedavi ile kolaylıkla çözülebilir. Biz, sağlıklı bir gülüşün güzel bir gülüş olduğuna inanıyoruz. Sadece gülüşünüzü değil, hayatınızı değiştiriyoruz.

Ortodonti Nedir?


Ortodonti; dişlerdeki ve çenelerdeki konum bozukluğunu tedavi eden bilim dalıdır. Amerikan Ortodontistler Birliği'ne göre; ortodontik tedavinin asıl amacı, dişlere olması gereken görünümü geri kazandırmaktır. Böylece yüz estetiğinde gözle görülür bir değişim sağlanır ve dental fonksiyonlar olabilecek en iyi duruma getirilir.

ÖnceSonra
Mehmet Çelik

Tedavimin 7. ayındayım ve gözle görülür değişim beni çok mutlu ediyor. Anladım ki ortodonti tedavisinin yaşı yokmuş, herkese gönül rahatlığıyla DentSpa'yı tavsiye ediyorum.

Mehmet Çelik

Hasta

DentSpa’da Ortodontik Tedavinin Avantajları


Dentspa’da biz, herkesin çok güzel ve çekici bir gülüşe sahip olabileceğine inanıyoruz. Bu yüzden sizi, hayallerinizdeki gülüşe kavuşturmak için birçok ortodontik tedavi seçeneği sunuyoruz:

Diş Telleri

Diş Telleri

Çarpık dişlerin düzeltilmesi için uygulanan, oldukça güvenilir ve etkili bir yöntemdir.

Daha Fazla

DentSpa Clear Ortho

DentSpa Clear Ortho

Ortodontik tedavi esnasında dış görünüşlerinin değişeceğinden korkan hastalarımız için, devrim niteliğinde bir teknoloji olan DentSpa Clear Ortho’yu öneriyoruz.

Daha Fazla

Myobraces Tedavi Sistemi

Myobraces Tedavi Sistemi

DentSpa'da, sadece semptomları tedavi etmiyoruz. Bunun yerine, problemin asıl kaynağını belirliyor ve sorunu kökünden çözüyoruz.

Daha Fazla

Çıkarılabilir Apareyler

Çıkarılabilir Apareyler

Bazı durumlarda ortodontistlerimiz, hafif ile orta dereceli ortodontik sorunların tedavisi için çıkarılabilir apareylerin kullanılmasını öneriyorlar.

Daha Fazla

Neden DentSpa?

DentSpa'da, ortodontik tedavinizin sonuçlarına hayran kalacağınızı garanti ediyoruz. Mükemmel bir gülüşe sahip olmakla kalmayacak aynı zamanda çiğneme ve konuşma yetilerinizde önemli bir gelişme gözlemleyeceksiniz. Son teknoloji ekipmanımız, nitelikli ve deneyimli diş hekimlerimiz sayesinde hayalinizdeki gülüşe rahatlıkla kavuşacaksınız. Dentspa’da güvenilir ve uzman ellerdesiniz.

Deneyimli ve Uzman Kadro

DentSpa'da, dental implantoloji konusunda deneyime sahip nitelikli bir diş hekimi kadrosuna sahibiz. Diş hekimlerimizin çoğu, işinde uzman kişilerdir. Bu nedenle ekibimizle emin ellerdesiniz.

Eşsiz Uzmanlık
Size Garanti Veriyoruz
Sizin İçin Özel Bir Teklifimiz Var

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.