Online Appointment

Botoks ve Dolgu Uygulamaları

Botoks ve Dudak Dolgusu Uygulaması Nedir?

Yüzünüzün karakteristik özelliklerinin gülüşünüzde çok önemli bir rol oynadığını biliyor muydunuz? Mükemmel şekilde sıralanmış bembeyaz dişleriniz olsa bile, eğer yüzünüzde kırışıklıklarınız ve çok ince dudaklarınız varsa Hollywood gülüşünüz eksik kalır. Bu yüzden DentSpa’da, sizlere tam gülüş tasarımı paketimizi öneriyoruz. Dişlerinizi sadece veneerlerle yenilemiyoruz. Bir adım öteye geçiyor ve sizlere hayallerinizdeki gülüşe kavuşabilmeniz için dijital gülüş paketimizi sunuyoruz.

Hizmetlerimiz yalnızca bununla da sınırlı kalmıyor. Sizlere daha genç bir görünüm kazandırmak için botoks tedavisi de uyguluyoruz. İnce dudaklar için dudak dolgusu kullanarak dudaklarınızın güzelliğini artırıyoruz. Kısacası Dentspa’da bizler, yüzünüzün genç ve pürüzsüz bir görünüme kavuşması için Hollywood gülüşü ile botoks ve dudak dolgusu tedavilerini entegre ediyoruz.

DentSpa’da neden botoks ve dolgu uygulaması yaptırmalıyım?

Diş hekimleri, yüz bölgesinin anatomik yapısını çok iyi bilirler. Bu yüzden, sizlere maksimum estetik sonuçları sağlayabilmek için yüzünüzün tam olarak hangi bölgesine botoks yapılması gerektiğini ya da dudak dolgusunun nereye ve ne kadar enjekte edilmesi gerektiğini de çok iyi bilirler.

Sizi Nasıl Gençleştireceğiz?

Dentspa’da biz, Hollywood gülüşünüzü tamamlamak için botoks ve dudak dolguları kullanıyoruz. Botoks tedavisini acısız bir şekilde uyguluyoruz dolayısıyla tedavi esnasında hiçbir rahatsızlık hissetmiyorsunuz. Size, Hollywood gülüşünüzle birlikte botoks tedavisi uygularken, siz film izleyebilir ya da dinlendirici müziklerimizden istediğinizi dinleyebilirsiniz.
Tecrübeli diş hekimlerimiz, sizleri daha genç ve çekici göstermek için yüzünüze dermal dolgular enjekte edecekler. İnsanlar yaşlandıkça ciltlerindeki protein seviyeleri düşer ve ciltleri yavaşça çöker. Bundan dolayı deri kırışık bir hal alır, özellikle ağız burun ve göz çevresinde kırışıklıklar ve katlanmalar artar.

Dermal dolgular proteinlerinden oluşur. Bu dolgular, cildinizin içindeki boşlukları doldurur ve kırışıklıkları yok eder. Sonuç olarak cildiniz yenilenmiş, daha sağlıklı ve çok daha genç bir görünüm alır.

Kozmetik Tedavi Güvenli Midir?

Botoks tedavisi eğer deneyimli ve eğitimli bir uzman tarafından gerçekleştirilirse, oldukça güvenlidir. Dentspa’da biz, tedaviniz için en yüksek kalitedeki botoks iğnelerini kullanıyoruz. Dolayısıyla endişe etmenizi gerektiren hiçbir durum yok.

Yüz Estetiğinin Etkisi Ne Kadar Devam Eder?

Yüz estetiği tedavisinin sonuçları hemen ortaya çıkmaz. Ancak tedavinizden iki ya da üç gün sonra, yüzünüzdeki kırışıklıkların ve katlanmaların çok ciddi biçimde azaldığını fark etmeye başlarsınız. Botoks ve dermal dolgu tedavinizin sonuçlarının tam olarak ortaya çıkması ise yaklaşık bir haftayı bulur. Bu tedavinin etkisi yaklaşık 4 ila 6 ay arasında devam eder. Eğer genç görünüşünüzü korumak isterseniz, eski tedavinizin etkisi geçmeye başladığında, işlemi tekrar ettirmeniz gerekir.

Dermal Dolgular

Kimler Botoks ve Dudak Dolgusu Tedavisi Uygulatabilir?
  Dişeti gülümsemesi
 Yüz kırışıklıkları
 Burun ve ağız arasındaki derin katlanmalar
 Çok ince dudaklar
 Yüzün buruşuk görünmesi
 Dudak çizgisinin çok yüksek olması

Neden Dentspa?

Kozmetik diş tedavisi için DentSpa'yı seçmeniz için birkaç neden:

Botoks ve Dolgu ile Uygulamaları

  • Entegre Edici Yaklaşım
  • Uzman Hekimlerimiz
  • Garanti
  • Huzurlu Ortam

Dentspa’da biz, sadece dişlerinize odaklanmıyoruz. Bunun yerine, estetik tedaviden alacağınız sonuçları maksimize etmek için, Hollywood gülüşünüzü botoks ve dudak dolgularıyla entegre ediyoruz. Böylece sizler, etrafınızdaki herkesin dikkatini çekecek çok güzel ve doğal bir gülüşe sahip oluyorsunuz.

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.