Online Appointment

All on 4 Tedavisi

DENTSPA’DA ALL ON 4 İLE MÜKEMMEL DİŞLER

All on 4 tedavisi

Diş eksikliği probleminiz varsa yalnız değilsiniz. Amerikan Prostodontistler Koleji’ne göre yalnızca Amerika’da, bütün dişlerini kaybeden 36 milyon kadar insan var. Bütün dişlerini kaybeden insanlar yeme ve konuşma fonksiyonlarında büyük sıkıntılar yaşamaktadırlar. Ayrıca eksik dişler yüz estetiğini ve gülüşü doğrudan etkilemektedir.


https://www.gotoapro.org/facts-figures/

All on 4 nedir?


Siz de tüm dişlerinizi kaybettiyseniz, sizin için mükemmel bir çözümümüz var; All on 4 tedavisi.

All on 4 tedavisi, çene kemiğine yerleştirilen 4 adet diş implantıyla desteklenen oldukça estetik ve doğal görünümlü sabit protetik restorasyondan oluşur. Birçok yönden dişsiz hastalara büyük rahatlık sağlayarak yaşam kalitelerini artıran son teknoloji eseri tedavi yöntemidir.

All on 4 Nasıl Bir Tedavidir?

Diş hekimlerimiz sizi detaylı bir şekilde muayene ederek, all on 4 için uygun bir aday olup olmadığınızı belirleyecekler. Ardından, son teknoloji ekipmanımızı kullanaraksize kapsamlı bir tedavi planı hazırlayacaklar.

Dentspa’da, Cone Beam Computed Tomografi (CBCT) teknolojisini kullanıyoruz. Bu modern görüntüleme teknolojisi, yerleştirilecek olan implant için uygun pozisyonu ve açıyı belirlememize olanak sağlıyor. 3D görüntüleme teknolojisiyle çenelerin üç boyutlu görüntüsünü elde edilebiliyor ve çene kemiğinin kalite ve yoğunluğunu ölçebiliyoruz. Bu sayede eksik dişiniz için en uygun implantı belirliyoruz.

DentSpa’da kullandığımız son teknoloji ekipmanımız sayesinde implant destekli protezinizi uzun yıllar kullanabilecek ve özgürce gülümseyeceksiniz.

Diğer aşamada, 4 adet implant önceden belirlenmiş pozisyonda yerleştiriliyor, ve geçici proteziniz takılıyor. Böylece iyileşme dönemini dişsiz bir halde geçirmiyorsunuz. İmplant kemik bağlantısı tamamlandıktan sonra daimi protezinizi hazırlayıp implantlarınızın üzerine yerleştiriyoruz. İşte bu kadar! Artık en sevdiğiniz yemekleri yiyebilir ve zorluk çekmeden rahatça konuşabilirsiniz.

Hayalinizdeki gülüş DentSpa’da sizleri bekliyor. Yeni görünüşünüzle sevdiklerinizi büyüleyin. Kliniğimizi arayın ve randevunuzu alın.

Neden Dentspa?

Eksik dişlerin tedavi edilmesinde implant; güvenilir, dayanıklı ve estetik açıdan en iyi seçeneklerden biridir. Siz de eksik dişlerinizden kurtulmak ve güzel bir gülümseme için diş implantlarını tercih edebilirsiniz. Peki, implant tedavisi için neden DentSpa'yı seçmelisiniz? İşte diş implantlarıyla yepyeni bir gülümsemeye kavuşacağınız DentSpa'nın ilk tercihiniz olmasının birkaç nedeni:

İşte Dentspa’yı seçmeniz için birkaç neden:

Deneyimli ve Uzman Kadro

DentSpa'da, dental implantoloji konusunda deneyime sahip nitelikli bir diş hekimi kadrosuna sahibiz. Diş hekimlerimizin çoğu, işinde uzman kişilerdir. Bu nedenle ekibimizle emin ellerdesiniz.

Eşsiz Uzmanlık
Size garanti veriyoruz
Sizin için özel bir teklifimiz var

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.