Online Appointment

Tek Diş İmplant Tedavisi

Tek diş implant tedavisi nasıl yapılır? Tek diş eksikliğinde implant tedavisi ile ilgili bilinmesi gereken her şey bu yazıda.

 Tek Diş Eksiliğinin Tedavisinde Diş İmplantı


Günümüzde birçok kişi, tek diş eksikliğinden dolayı sıkıntı çekmektedir. Tek diş eksikliği durumunda, özellikle eksik olan ön diş ise, kişilerin gülüşü ve kendine olan güveni zedelenir. Ayrıca eksik dişler yemek yemeyi ve konuşmayı zorlaştırır. Dünya üzerindeki milyonlarca insan gibi eğer siz de bu sorunu yaşıyorsanız, endişelenmeyin,  DentSpa'da sorununuz çözülüyor.

Hangi tedavi seçeneğinin sizin için daha uygun olduğuyla alakalı birtakım sorularınız olabilir. Her ne kadar ağız ve diş sağlığınız için en iyi tedavi seçeneği, dişlerinizin kapsamlı muayenesinden sonra diş hekimlerimiz tarafından önerilecek olsa da, diş implantları genellikle hem diş hekimleri hem de hastalar tarafından en çok tercih edilen tedavi seçeneği olarak kabul edilir. Bir araştırmaya göre, yılda yaklaşık olarak 100.000 ile 300.000 arasında diş implantı, eksik dişlerin tedavisinde kullanılmaktadır.

Tek Diş Eksikliği Diş İmplantı ile Nasıl Tedavi Edilir?


Tek bir eksik dişin yerine implant yerleştirme işlemi aslında oldukça kolaydır. Muayene ve tedavi planlamasından sonra, diş hekimlerimiz gereken bölgeye bir implant yerleştirir.  İmplant yerleştirilen bölge iyileşirken, diş hekimlerimiz implantın üzerine geçici bir kron yerleştirirler. Bu sayede daimi kronunuz hazırlanırken dişsiz kalmazsınız.

Diş hekimlerimiz dişlerinizin ölçüsünü alır ve daimi kronunuzun yapımı için laboratuvara gönderirler. Doğal dişinizin rengi ve şeklinde hazırlanan kronunuz, dişlerinizle tam bir uyum içinde size doğal bir görünüm kazandırır. Kron hazırlanıp laboratuvardan geldikten sonra implantınızın üzerine yerleştirilir ve  gülüşünüz tamamlanır.

“Sadece gülüşünüzü değil, hayatınızı değiştiriyoruz!”

Neden DentSpa?

Eksik dişlerin tedavi edilmesinde implant; güvenilir, dayanıklı ve estetik açıdan en iyi seçeneklerden biridir. Siz de eksik dişlerinizden kurtulmak ve güzel bir gülümseme için diş implantlarını tercih edebilirsiniz. Peki, implant tedavisi için neden DentSpa'yı seçmelisiniz? İşte diş implantlarıyla yepyeni bir gülümsemeye kavuşacağınız DentSpa'nın ilk tercihiniz olmasının birkaç nedeni:

Deneyimli ve Uzman Kadro

DentSpa'da, dental implantoloji konusunda deneyime sahip nitelikli bir diş hekimi kadrosuna sahibiz. Diş hekimlerimizin çoğu, işinde uzman kişilerdir. Bu nedenle ekibimizle emin ellerdesiniz.

Eşsiz Uzmanlık
Size garanti veriyoruz
Sizin için özel bir teklifimiz var

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.