Online Appointment

Diş Kronları

Kaybedilmiş estetik ve fonksiyonun yerine konulması için dişinizin üzerine yerleştirilen restorasyonlardır. Ayrıca dişlerinizi kırılmaya karşı korur.

Kron Nedir?


Bir diş kronu, kaybedilmiş estetik ve fonksiyonun yerine konulması için dişinizin üzerine yerleştirilen restorasyonlardır. Ayrıca dişlerinizi kırılmaya karşı korur.

Renklenmiş, kırık veya eksik dişleri olan birini çekici bulur musunuz? Sağlıklı dişler, gülümsemenizin ve kişiliğinizin önemli bir parçasıdır. Renklenmiş, kırık veya eksik dişler gülümsemenizi ve başarıya ulaşmanızı olumsuz yönde etkiler. Yapılan araştırmalar, güzel bir gülümsemeye sahip olan insanların hayatın birçok alanında daha başarılı olduğunu ve daha uzun süreli ilişkilere sahip olduğunu gösteriyor.

Sizin de dişlerinizle ilgili şikâyetiniz varsa endişelenmeyin! DentSpa’da gülüşünüzü tekrar canlandırmak için mükemmel çözümler sunuyoruz.

DentSpa’da Sıradan Bir Kron Tavsiye Etmiyoruz!

Tedavi sırasında oldukça hassas çalışma imkânı tanıyan dünya çapında diş hekimlerinin tercih ettiği CEREC teknolojisini kullanıyoruz.

Yalnızca dişlerinizi tedavi etmiyoruz,  hayatınızı değiştiriyoruz!

DentSpa'da Kronlar Nasıl Hazırlanır?


İlk olarak, kron uygulanacak dişi hazırlıyoruz. Daha sonra, özel ağız içi dijital kamera kullanarak dişlerinizin ölçüsünü alıyoruz. Ardından CAD/CAM teknolojisi ile kronunuzun dijital tasarımını yapıp, tam seramik veya zirkonya blokları kazıyarak kronunuzu hazırlayacak olan makineye aktarıyoruz.

Ağız içi dijital kameralarımızın bir başka özelliği de, tedavi sürecinde dişlerinizi istediğiniz zaman görebilme imkanı sunması. Böylece hayalinizdeki gülüşe doğru atılan her adımı takip edebilirsiniz.

Diş Kronları

  • Aşırı Hasar Görmüş Dişler
  • Kalıcı Diş Lekeleri
  • Kök Kanal Tedavisinden Sonra
  • Gelişimsel Defektli Dişlerde

Aşınmış veya travma sonucu hasar görmüş dişler kronlanarak, fonksiyon ve estetik tekrar elde edilir.

DentSpa Kronlar Hangi Durumlarda Kullanılır?

DentSpa'da porselen diş kaplamaları önerdiğimiz durumlar şöyle sıralanabilir;

Diş Kronları

Hassasiyet ve Duyarlılık

Tüm işlemler bilgisayar ve otomatik makineler aracılığıyla yapıldığı için insan hatasına yer yok.

Karar Sizde
Hızlı Sonuç
CADCAM Teknolojisinin Gücü:

Diş Kronları

Üstün Estetik

CEREC teknolojisiyle metal destekli kronlar yerine, E-Max veya zirkonyum kronlar yapıyoruz.
Şimdi “Neden Dentspa?” diye soruyor olabilirsiniz. Bizim farkımız şunlar;

Uzman Ekip
DentSpa Gülüş Tasarımı

Sadece dişlerinizi tedavi etmiyoruz, hayatınızı değiştiriyoruz!

Sevdiklerinizi yeni gülüşünüzle etkileyin, hayatınız değişsin! Bugün DentSpa’dan randevu alın veya kliniğimizi ziyaret edin!

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.