Online Appointment

Hakkımızda

Sadece gülüşünüzü değil, hayatınızı değiştirmek amacıyla yola çıktık. Bizim önceliğimiz; bu yolda siz saygıdeğer hastalarımızı en huzurlu ve dinlendirici ortamda tedavi etmek.

“Diş polikliniği” dendiğinde akıllara ilk olarak cerrahi görünümlü bir ortam geliyor olabilir. Fakat biz bu algıyı kaldırıyoruz! İstanbul'un merkezi Fulya’da sağlıklı dişlere ve mükemmel bir gülüşe kavuşacağınız bir diş sağlığı merkezi kurduk. Modern ve son teknolojiye sahip olan DentSpa’da kendinizi rahat ve iyi hissedebilirsiniz.

Diş hekimliği prosedürleriyle ilgili kaygı ve fobilerin sadece çocuklarla sınırlı olmadığını, yetişkinlerin de bu problemi yaşadığını biliyoruz. Bu nedenle; hastalar endişe yaşamasın diye sadece su seslerini duyabileceği dinlenme alanında tedavi öncesi ve sonrasında rahatlayabilir. Dinlenme alanın yanı sıra masaj koltuklarının olduğu bölümde de kendinizi rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz.

“Sadece dişlerinizi değil, hayatınızı da değiştiriyoruz.”

Geleneksel diş kliniklerinden farklı olarak DentSpa’da endişe yaşamayacak, aksine rahat hissedeceksiniz. Bekleme alanımızdaki çok satılan uluslararası dergi koleksiyonundan, sevdiğiniz filmleri içeren geniş ekran TV'lerden, yoğun programınızı geride bırakmanıza yardımcı olacak dinlendirici müziğe kadar en ince ayrıntıları düşündük. Her şeyden önce adım attığınız andan, çıkana kadar ekibimizin sıcak gülümsemesi size eşlik edecek.

Hak ettiğiniz diş bakımını sağlamak adına en gelişmiş diş ekipmanlarını, en iyi malzemeleri ve araştırma odaklı uygulamaları kullanıyoruz. DentSpa, İstanbul’da sağlıklı dişler ve mükemmel bir gülümseme için tek adres! Aynı zamanda DentSpa; diş implantları, ortodonti tedavisi ve dijital gülüş tasarımı gibi A’dan Z’ye kadar ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabileceğiniz, 1.200 metrekare alana sahip A Plus hizmet kalitesinde ağız ve diş sağlığı kliniğidir.

DentSpa kadrosu CEO’muz Dr. Ahnaf Aljajah liderliğinde, nitelikli ve alanında tecrübeli diş hekimlerinden oluşuyor. Güzel bir gülümsemenin bireyin kişiliğinde olumlu bir değişiklik yaratacağına inanıyoruz. Bize güvenin, ülkedeki en yetenekli profesyoneller tarafından tedaviniz gerçekleşecek. Doğal dişler ve mükemmel bir gülümseme için kendinize zaman ayırın ve ayrıcalıklarımızdan yararlanın.

Yaşadığınız kötü diş kliniği hatıralarını zihninizden silmeye çalıştığınızdan eminiz! Bu nedenle size keyifli deneyimleri, mutlu bir şekilde geriye dönüp bakabileceğiniz anları yaşatmak istiyoruz.

Kendinize olan güveninizi arttırmaya ve baş döndürecek bir gülümsemeye sahip olmaya ne dersiniz? Ekibimizle her karşılaştığınızda ağız sağlığı hakkında yeni bir şeyler öğrenmeye hazır mısınız? Diş hekimliğini bir bütün olarak algılama şeklinizi değiştirin! Bugün bizi arayın ve DentSpa uzman ekibinden randevu almayı unutmayın!

Türkiye'de kaliteli diş tedavisi hizmeti sunmayı ve ülkenin en iyi diş hekimliği hizmet sağlayıcısı olmak için prestijli uluslararası sertifikaları ve akreditasyonları almayı hedefliyoruz. Türk ve uluslararası hastalarımızın dünya standartlarında hizmetlerimizden faydalanabilmeleri için iki yıl içinde 10 şube açmak için çalışmalarımızı hızlandırıyoruz. Bizi tercih edin, korkularınızı yenerek sağlıklı dişlere merhaba deyin!

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.