Online Appointment

Lazer ile Diş Tedavisi

Dental Lazer Tedavisi

Dental Lazer Tedavisi

Gülüş Tasarımı

Lazer ile Diş Tedavisi Nasıl Yapılır?

Araştırmalar gösteriyor ki, birçok kişi iğneden ve diş tedavisi sırasında kullanılan keskin objelerden dolayı diş tedavisinden kaçınıyorlar. Çoğu insan diş hekimine gitmektense çok şiddetli diş ağrıları çekmeyi tercih ediyor. Dentspa olarak, bu yaklaşımı değiştirmek istiyoruz. Bu yüzden sizlere acısız ve rahat bir tedavi yöntemi olan lazerle diş tedavisi yöntemini öneriyoruz.

Dentspa olarak biz, lazerleri minimal invaziv diş tedavisi yaklaşımımızın bir parçası olarak kullanıyoruz. Diş lazerleri çok ince, odaklı ve konsantre bir enerji kaynağından oluşmaktadır. Lazerler, tedaviniz esnasında kesin, hatasız, doğru ve acısız sonuçlar elde edilmesine yarar.

Diş Lazerlerinin Dentspa’da Kullanım Alanları Nelerdir?

Dentspa’da, diş lazerlerini aşağıdaki minimal invaziv diş tedavilerini uygularken kullanıyoruz:

 

 

 

Dental Lazer Tedavisi

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma tedavisi sırasında, beyazlatma maddesinin etkinliğini ve beyazlatma hızını artıran özel bir lazer ışığı kullanıyoruz. Ayrıca, kullandığımız lazer destekli diş beyazlatma tedavisi sayesinde, tedaviden sonra diş hassasiyeti oluşmayacağını garanti altına alıyoruz.

Diş Çürüklerinin Tedavisi

Gülümseme Tasarımı

Diş Eti Tedavileri

Birçok hasta cerrahi tedavilerden korkuyor. İşte bu korkuyu ortadan kaldırmak için Dentspa’da, diş lazerlerini kullanıyoruz. Lazerler sayesinde, minimum kanama ve yara ile, ağrısız ve konforlu bir tedavi görmeniz mümkün.

Diş Hassasiyeti

Diş Lazerleri Neden Geleneksel Diş Tedavisi Yöntemlerine Kıyasla Daha İyidir?

Ağrısız tedavi

Diş lazerlerinin en önemli avantajı işlem sırasında ağrı hissedilmemesidir.

Hızlı iyileşme

Lazerlerin sağladığı diğer bir fayda ise, yalnızca zarar görmüş dokuları kaldırmasıdır. Dolayısıyla dokuların iyileşmesi çok daha kolay ve hızlı olur. Ayrıca yara izleri oluşmaz.

Antibakteriyellerdir

Lazer tedavisinde kullanılan ışın, ağız dokusunun içindeki zararlı bakterileri yok eder. Dolayısıyla enfeksiyon riski önemli bir ölçüde azaltılmış olur ve tedaviden sonra antibiyotik kullanımı en az seviyeye iner.

Kesinlik ve Doğruluk

Diş lazerleri, geleneksel diş tedavisi yöntemlerine kıyasla çok daha kesin ve doğru sonuçlar sağlar.

Minimal düzeyde kanama

Tedavi esnasında lazer kullanıldığında, diş etinde ve diğer dokularda minimal seviyede kanama görülür. Bu yüzden dikişe genellikle ihtiyaç duyulmaz.

Bunlara ek olarak, lazerleri diğer diş tedavilerinde de kullanıyoruz. Örneğin:

  •   Diş eti ameliyatı.
  •   Yirmi yaş dişi çekimi.
  •   Ağız ülseri tedavisi.
  •   Kök kanallarının temizlenmesi.
  •   Temporomandibular Eklem bozukluklarının tedavisi.
  •   Diş enfeksiyonlarının tedavisi.

Neden Dentspa?

DentSpa’daki diş hekimlerimiz, diş tedavisinin lazer kullanarak yapılması konusunda özel bir eğitim almışlardır. DentSpa’da güvenilir ve uzman ellerdesiniz. Biz diş problemlerinizi ağrısız ve konforlu bir şekilde lazer ile tedavi ederken, siz de lüks spa ortamımızda hoşça vakit geçirebilir ve endişelerinizden kurtulabilirsiniz. DentSpa’nın kapısından içeri adım attığınız anda, sadece çok güzel bir gülüşe sahip olmakla kalmayacak aynı zamanda çok rahatlamış ve güvende hissedeceksiniz.
İster terapi mahiyetinde bir diş tedavisi isteyin, ister Hollywood gülüşüne sahip olmak isteyin, diş lazerleri tedavinizin ayrılmaz bir parçası haline gelecektir. Siz de lazerle acısız ve hızlı bir diş tedavisine hazırsanız, bizi ziyaret edin ve hayallerinizdeki gülüşe Dentspa farkı ile rahatça kavuşun.

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.