Online Appointment

Ortodontik Şeffaf Plak Tedavisi

Şeffaf Plak Nedir?


Klinik olarak normal ortodontik diş telleri kadar etkili olduğu kanıtlanmış olan şeffaf plaklar, hijyenik ve konforlu bir çözümdür. Şeffaf plak yöntemi ile tel tedavisine gerek kalmadan sizi istediğiniz gülümsemeye kavuşturuyoruz.

Sizin de aynaya bakıp “Daha güzel bir gülüşüm olabilir mi?” ya da “Artık gülerken ağzımı kapatmak istemiyorum” diye düşündüğünüz oldu mu? Yalnız değilsiniz. Sağlıklı ve güzel görünen dişlere sahip olma talebi son yıllarda artış gösterdi. Özellikle son birkaç yılda teknolojinin hızla ilerlemesi ve diş hekimliği alanındaki yenilikler sayesinde artık kısa zamanda güzel bir gülüşe sahip olmak mümkün.

DentSpa Şeffaf Plak tedavisi ile dişlerinizdeki çapraşıklık düzeltilir ve kısa zamanda hayalinizdeki dişlere sahip olabilirsiniz. Dentspa Şeffaf Plaklar neredeyse tamamen görünmez olduğu için, konuşurken ya da yemek yerken ‘Acaba plaklarım görünür mü?’ diye endişeye kapılmanıza gerek yok.

Ortodontik sorunlarımı görmezden gelebilir miyim?

Ortodontik problemlerinizi görmezden gelirseniz ve uygun şekilde tedavi olmazsanız başka birtakım sorunlarla karşılaşabilirsiniz:

 

Ortodontik Şeffaf Plak

Dişler çapraşıksa yemek artıkları dişlerin arasına kaçar ve sıkışır. Dolayısıyla, dişleri düzgün bir şekilde temizlemek oldukça zorlaşır. Düzgün temizlenemeyen bir ağızda hızla plak ve diş taşı, diş eti problemleri ve diş çürükleri oluşur.

  • Kötü Bir Ağız Sağlığı
  • Özgüven Kaybı
  • Temporomandibular Eklem Bozuklukları
  • Fiziksel Sağlığa Etkileri

DentSpa ortodontik sorunlarınızı nasıl çözüyor?

Ortodontik problemleriniz için endişelenmenize gerek yok. Dentspa’da size her türlü çözümü sunuyoruz. Dışarıdan bakıldığında fark edilmeyen, aynı zamanda gülüş ve yüz estetiğini olumsuz yönde etkilemeyen ortodontik tedavi yöntemlerini tercih eden hastalarımızın bu konudaki hassasiyetine oldukça önem veriyoruz. Bu yüzden dişlerini ‘Görünmez Ortodontik Tedaviler’ ile düzeltiyoruz.

Görünmez Ortodontik Tedavilerimizin başında Dentspa Clear Orto gelmektedir. Hastalarımız arasında sıklıkla tercih edilen bir tedavi seçeneğidir.

DentSpa Clear Orto: DentSpa Clear Orto, estetiğin, kolaylığın ve verimliliğin mükemmel bir birleşimidir. Dentspa’da biz, özel şeffaf bir plastikten yapılan çıkarılabilir plaklar kullanıyoruz. Bu plakları alt dişler ve üst dişler için ayrı ayrı tasarlıyoruz. Kullandığımız şeffaf malzeme sayesinde, hastalarımızın dişlerindeki plaklar, neredeyse hiç görünmez.

 

DentSpa Clear Orto Tedavisi Nasıldır?


Dişlerinizi detaylı olarak muayene ettikten sonra, doktorlarımız size özel bir tedavi planı oluştururlar. Plaklarınızın hazırlanma aşaması tamamlandıktan sonra, doktorlarımız size bir dizi numaralı çıkarılabilir plağı teslim ederler. Her bir plağı günde en az 22 saat olmak üzere iki hafta kadar takmanız gerekmektedir. Ardından diğer plak çiftine geçersiniz. Bu süreç dişleriniz tamamen düzelene kadar devam eder.

 

 DentSpa Clear Orto’nun avantajları nelerdir?


Mükemmel estetik özelliğe sahip olmanın yanı sıra, şeffaf plaklarımız çok rahattır ve yumuşak dokulara zarar vermez. Sevdiğiniz yiyecek ve içeceklerden mahrum kalmazsınız, çünkü bir şey yemeden ya da içmeden önce plaklarınızı kolayca çıkarabilirsiniz. En önemlisi de ağız hijyeninizi sağlamanız oldukça kolaydır, zira dişlerinizi fırçalamadan veya diş ipi kullanmadan önce şeffaf plağı yine kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

 

Neden DentSpa Clear Orto’yu seçmeliyim?


Ortodontik tedavinizi DentSpa Clear Orto yöntemiyle yaptırmak sizin oldukça rahat bir tedavi süreci geçirmenizi sağlayacak. En önemlisi de hayallerinizdeki gülüşün tadını kısa zamanda çıkarabileceksiniz. İşte ortodontik tedavinizi DentSpa’da yaptırmanız için birkaç neden:

Size Uygun Ödeme Planı

Hastalarımızın ödeme yaparken zorlanmaması, bizim önceliklerimizin başında geliyor. Bazı hastalarımızın tek seferde tüm tedavi maliyeti için ödeme yapmasının kolay olmayacağını biliyoruz. Bu yüzden ödemeleri sizler için daha kolay bir hale getirdik.

Özel Servis

Şeffaf plaklarınızdan herhangi birini kaybedersiniz veya kırarsanız endişelenmenize gerek yok. Kliniğimize gelin, ücretsiz olan yeni plaklar hazırlamaktan mutluluk duyacağız.

Deneyimli ve uzman ekip

Deneyimli ve uzman hekimlerimizle size en kaliteli tedavileri sunuyoruz. DentSpa’da emin ellerdesiniz.

Garanti

DentSpa’da diş hekiminizin talimatlarına uymanız, ağız hijyeninize gereken önemi vermeniz, tedavi esnasında ve sonrasında kontroller için düzenli olarak ziyaret etmeniz şartıyla, tedavinin sonunda her zaman istediğiniz gülüşe kavuşacağınızı garanti ediyoruz.

İnsanların sizde ilk fark ettiği şey gülümsemenizdir. Düzgün sıralanmış, pırıl pırıl beyaz dişlerle sizi daha çekici kılacak bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz. İnsanların önünde gülümsemekten çekiniyorsanız, çapraşık dişlerinizin sağlığınıza ve kişiliğinize zarar vermesine izin vermeyin. Sizi özgürce gülümseyeceğiniz dişlere kavuşturuyoruz.

Daha FazlaRandevu Al
Click to Play Video

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.