Online Appointment

Cerrahi Uygularımız

Ağız ve Çene Cerrahisi


Gelişen teknoloji ve modern diş hekimliği sayesinde bugün diş tedavilerinde uygulanan yöntemler büyük ölçüde değişti. DentSpa olarak sizlere tecrübeli diş hekimlerimizi ve tam donanımlı çene cerrahisi departmanımızı sunmaktan gurur duyuyoruz.

DentSpa’da hizmetlerimiz sadece çene cerrahisi uygulamalarından ibaret değil. Bir adım öteye gidiyoruz. Kendi alanında doktora yapmış, deneyimli diş hekimimizle sizlere Maxillofacial sorunlarınızın cerrahi tedavisi için de yardım ediyoruz. Dentspa, ağız ve Maxillofacial sorunlarınızın tamamının tedavi edilebildiği, tam donanımlı bir diş polikliniğidir.

Cerrahi Uygulamalarımız

Maxillofacial (Çene ve Yüze İlişkin) Hizmetlerimiz

-Dudak damak yarığı gibi deformasyonların tedavisi.

-Temporomandibular Eklem Bozukluklarının Tedavisi.
-Ağız kanseri.
-Baş ve boyun bölgesindeki oluşumların cerrahi tedavisi.
-Baş ve boyun için kozmetik cerrahi.

Ağız ve Diş Cerrahisi Hizmetlerimiz

-Kırık dişlerin ve köklerin çekilmesi

-Yirmi yaş dişinin çekilmesi
-Gömülü diş operasyonu
-Kist operasyonları
-Diş yaralanmalarının cerrahi tedavisi
-Diş implantları cerrahisi
-Çene kemiği güçlendirilmesi
-Sinüs tabanı yükseltilmesi

Neden Dentspa?

İşte bizlere seçmeniz için birkaç neden:


-Eşsiz Uzmanlık: Kendi alanlarında uzman tecrübeli diş hekimlerimizle güvenilir ellerdesiniz.Kadromuzda Çene ve Maxillofacial cerrahımız bulunmaktadır.

- Son Teknoloji Ekipmanımız: Dentspa olarak biz, sizlere en yüksek kalitede hizmet sunmak için son teknoloji ekipman ve malzeme kullanıyoruz. Çene cerrahisi departmanımız tam donanımlıdır ve en gelişmiş ekipmanla sizlere hizmet vermektedir.

- Partner Hastanemiz: Sizler genel anestezi gerektiren bir uygulama geçirecekseniz, güvenli ve rahat bir şekilde tedavinizi tamamlamanız için tam donanımlı partner hastanemizle birlikte çalışıyoruz.

Çene ve Maxillofacial cerrahi sadece diş çekiminden ibaret değildir. Maxillofacial cerrahi; ağız ve diş enfeksiyonlarının tedavisi, diş implantlarının yerleştirilmesi ve yüz deformasyonlarını düzeltilmesi gibi tedavileri kapsar. Bütün bu uygulamalar, hastaların hayat kalitesini ve özgüvenini ciddi oranda artırır. Eğer sizin ya da sevdiklerinizin cerrahi operasyon gerektiren dental problemleri varsa; DentSpa’ya gönül rahatlığıyla başvurabilir ve tedavi olabilirsiniz.

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.