Online Appointment

Estetik Diş Hekimliği

Neden Estetik Diş Hekimliği?

Dentspa’da biz, sağlıklı bir gülüşün güzel bir gülüş olduğuna; güzel bir gülüşün ise kişinin en değerli varlıklarından biri olduğuna inanıyoruz. İşte bu yüzden, sadece dişlerinizi tedavi etmiyoruz; tedavi sonunda güzel ve çekici bir gülüşe sahip olmanız için gereken her şeyi yapıyoruz. Biz güzel bir gülüşün, ruhu iyileştirdiğine inanıyoruz.

Denstpa’da, çeşitli tedavi yöntemlerimiz arasından size en uygun tedavi yöntemini kolaylıkla bulabilirsiniz. Diş restorasyonlarından, diş beyazlatmaya; Dentspa Gülüş Tasarımından, gülüşünüzün ve yüzünüzün karakteristik özelliklerinin geliştirilmesine kadar, çok çeşitli estetik diş hekimliği tedavileri uygulanmaktadır.


 

 

Estetik Diş Hekimliğinde Uyguladığımız Tedaviler

Diş Eti Estetiği

Diş etinin şekli ve boyutu, yüzle ve dişlerle uyum içinde olmazsa, güzel bir gülüş her zaman eksik kalır. Dentspa’da bu durumun önüne geçmek istiyoruz. Dolayısıyla gülüşünüz için tedavi planı oluştururken, diş hekimlerimiz diş etinizi dikkatle muayene ediyorlar. Sorununuz ister gummy smile olsun, ister diş ve diş eti uyumsuzluğu olsun, hekimlerimiz her türlü sorununuzu çözebilirler.

Daha Fazla

Dentspa Gülüş Tasarımı

Dental GPS adı verilen devrim niteliğinde bir bilgisayar yazılımını kullanarak gülüşünüzü tasarlıyoruz. Dental GPS sayesinde, yalnızca dişlerinizi değil, gülüşünüze etki eden tüm özellikleri dikkate alarak, üç boyutlu teknolojiyle gülüşünüzü tasarlıyoruz. Dental GPS sayesinde, henüz tedavinize başlamadan, tedavi bitiminde gülüşünüzün nasıl olacağını görebiliyorsunuz.

Daha Fazla

Dentspa Kronları

İster kırılmış ve yıpranmış dişlerinizin restorasyonunu isteyin; ister kalıcı diş lekelerinizi saklamak isteyin, Dentspa Kronları sizin için iyi bir tercih. Dentspa’da kronları tasarlamak için dünyaca ünlü CEREC teknolojisini kullanıyoruz. Kronlar oldukça sağlamdır, ayrıca doğal diş rengine ve şekline mükemmel bir şekilde uyum sağlar, böylece doğal ve hoş bir gülüş kazandırır.

Daha Fazla

Hollywood Gülüşü

Hollywood gülüşü, yalnızca ünlüler için değil! Eğer siz de sevdiklerinizi Hollywood gülüşünüzle büyülemek istiyorsanız Dentspa Star Gülüşü tam size göre. Dentspa Star Gülüşü paketinin içinde gülüşünüzün yenilenmesi, diş beyazlatma ve diş eti estetiği bulunmaktadır. Tedaviniz tamamlandığında, nefes kesici gülüşünüzle Hollywood yıldızı gibi görüneceksiniz.

Daha Fazla

Dentspa’da sizlere estetik diş hekimliği alanında, en ileri teknoloji materyallerle ve her biri kendi alanında uzman diş hekimlerimizle hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Dişlerinizle ilgili probleminiz ne olursa olsun, hekimlerimiz sorununuza en iyi çözümü bulacaktır.  Sizlerin memnuniyetini önemsiyoruz.

2019 - DentSpa© Tüm hakları Saklıdır.

Bu site DentSpa ekibi tarafından yapıldı

Bu web sitesinde yer alan materyaller, profesyonel tavsiye olarak değil, yalnızca bilgi amaçlı sunulmaktadır. Kullanıcılar bu tür tavsiyeler için kendi diş hekimlerine danışmalıdır.